Pokaż menu boczne

Zabiegi Thalgo

Cold Cream Marine Ritual

Regenerująco-odżywczy zabieg dla skóry suchej i wrażliwej. Ten rytuał Thalgo na bazie kosmetyków z unikalną, udoskonaloną recepturą Cold Cream Marine zapewnienia długotrwałego odżywienie, nawilżenie i ukojenia delikatnej, suchej i wrażliwej skóry.

Illuminating Radiance Facial Treatment

Ekspresowy zabieg upiększająco-rozświetlający dla każdego typu skóry. Zabieg ma za zadanie nawilżyć, odżywić, wygładzić i odświeżyć naskórek, usunąć oznaki zmęczenia oraz przywrócić skórze zdrowy i promienny wygląd. Zabieg Illuminating dobrze sprawdzi się jako zabieg bankietowy.

Silicium Marine Treatment

Luksusowy, odmładzająco-liſtingujący zabieg, który modeluje owal twarzy, uelastycznia i napina skórę, spłyca drobne zmarszczki. Wysokoskoncentrowane składniki aktywne takie jak kwas hialuronowy, kolagen, krzem morski, czerwone algi oraz głęboki masaż Thalgo zapewniają natychmiastowy efekt liſtingu. W trakcie zabiegu aplikowane są dwie maski – kolagenowa i gipsowa, które silnie odżywiają i ujędrniają skórę.

Oczyszczanie skóry Comodex

Comodex jest kompleksowym zabiegiem pozwalającym pozbyć się problemów skórnych wywołanych zaburzeniami hormonalnymi, stresem czy też infekcją bakteryjną. Zabieg Comodex przeznaczony jest dla osób ze skórą tłustą mieszaną, trądzikową, z licznymi przebarwieniami i bliznami potrądzikowymi.

Peeling kawitacyjny

Peeling kawitacyjny stanowi idealny sposób na dokładne oczyszczenie skóry. Jest alternatywą do oczyszczania manualnego. Podczas zabiegu usunięte zostają wszelkie zanieczyszczenia oraz martwe komórki naskórka. Zabieg polecany jest dla osób z cerą tłustą i błyszczącą jak również zanieczyszczoną, ale wrażliwą i naczyniową.