BLOOMEA – innowacyjny zabieg na twarz – Ostrowiec Świętokrzyski

Podaruj swojej skórze wszystko to, czego potrzebuje! Wybierz zabieg na twarz Bloomea, który kompleksowo zadba o każdy aspekt twojej cery. Seria zabiegów zapewnia błyskawiczny a przede wszystkim mocno zauważalny efekt przeciwzmarszczkowy. Dzięki wygładzeniu warstwy rogowej naskórka Bloomea pozwala cieszyć się aksamitnie miękką, promienną i rozjaśnioną skórą. Zmarszczki staja się mniej widoczne, a kontur twarzy wyraźnie się poprawia. To jak face lifting bez skalpela!

Oczywiście to nie wszystko, co potrafi Bloomea. Urządzenie bezbłędnie radzi sobie również z piegami i wszelkiego rodzaju przebarwieniami powstałymi w wyniku działania promieni słonecznych i solarium. Urządzenie pomoże także pozbyć się blizn powstałych po trądziku oraz zwęża rozszerzone pory.

Swoją rewelacyjną skuteczność Bloomea zawdzięcza innowacyjnemu połączeniu trzech technologii typu anty-aging oddziałowujących na skórę podobnie jak zabiegi resurfacingu laserowego. Nie tylko zwiększają ilość elastyny w skórze aż o około 20% ale i działają silnie nawilżająco i natleniająco, co pozwala przywrócić skórze młodzieńczy blask świeżość. Bloomea umożliwia również modeling cery naczyniowej i wrażliwej, a wszystko to w ramach całkowicie bezbolesnego zabiegu!

Innowacyjne zabiegi na twarzy z serii Bloomea kompleksowo wpływają na kilkanaście najpowszechniejszych problemów ze skórą twarzy gwarantując błyskawiczne efekty:

W czym tkwi unikatowość działania zabiegów Bloomea?

Tym, co wyróżnia urządzenia Bloomea jest wykorzystanie nowoczesnej technologii anty-aging, kryjących się pod nazwą TRIO M.M.L. Litery te to skrót od trzech poiomów działania zabiegów, czyli makroeksfoliacji, mikrowibracji oraz luminoterapii.

Makroeksfoliacja, to specjalnie peeling, którego moc zdzierania dobierana jest odpowiednio do potrzeb danej skóry, od bardzo delikatnego po kontrolowane uszkodzenia naskórka jak w resurfacingu laserowym. Wykonywany jest przy pomocy jednorazowego tipu umieszczanego w głowicy urządzenia. Wygładzona i oczyszczona w ten sposób skóra jest w stanie dużo efektywniej wchłonąć składniki aktywne Bloomea, wśród których znaleźć można np. hialuron, kolagen oraz elastynę, mające zbawienny wpływ na skórę twarzy.

Mikrowibracja, to część zabiegu z wykorzystaniem tipu mającego za zadanie głębokie wtłoczenie specjalnie opracowanego koktajlu odżywczego Bloomea. Dzięki wprowadzeniu urządzenia w drgania oscylacyjne o niezwykle wysokiej częstotliwości następuje stymulacja fibroblastów skóry, co pozwala na otwarcie kanalików cery i jak najgłębsze wniknięcie składników aktywnych zawartych w podanym serum.

Luminoterapia, czyli ostatni w trzech elementów zabiegu polega na wysyłaniu przez urządzenie wiązki laserowej wnikającej w głąb skóry. Luminiterapia stymuluje w ten sposób kolagen zawarty w skórze twarzy stymulując procesy jego wzrostu. Dzięki światłu podczerwonemu o fali długości 633nm Bloomea przyśpiesza również procesy regeneracyjne kolagenu oraz wspomaga namnażanie fibroblastów i elastyny. Zapewnia to możliwość modelowania owalu twarzy bez interwencji chirurgicznej!