Depilacja laserowa LightSheer DESIRE® – nowoczesne rozwiązanie dla naszych Klientów

Wielu osobom depilacja kojarzy się przede wszystkim ze stratą czasu, a niejednokrotnie także z bólem. Takie skojarzenia w szczególności przywodzi na myśl ta, wykonywana w domu, standardowymi metodami. Obecnie możesz śmiało zrezygnować ze żmudnych, wywołujących dyskomfort sposobów o niskiej skuteczności. Masz alternatywę! W Centrum Medycyny i Estetyki w Kielcach możesz wykonać zabieg jedną z najbardziej innowacyjnych oraz najnowocześniejszych metod depilacji laserowej – LightSheer DESIRE®. Przekonaj się dlaczego warto z niej skorzystać i na czym ona polega!

Depilacja laserem, czyli LightSheer DESIRE®

Coraz częściej, laser wykorzystywany jest w zabiegach kosmetycznych oraz tych z zakresu medycyny estetycznej. Jest to segment rynku, który rozwija się coraz prężniej, a producenci tego typu urządzeń konkurują ze sobą tworząc coraz to skuteczniejsze rozwiązania, stawiając przy tym na innowacyjność. Należy do nich także LightSheer DESIRE®, który pozwala na przeprowadzenie zabiegu depilacji szybko, bezpiecznie i bez poczucia jakiegokolwiek dyskomfortu. W jaki sposób?

Przede wszystkim laser LightSheer, który został stworzony przez znaną i cenioną na całym świecie markę Lumenis, został wyposażony w dwie głowice: o wymiarach 9×9 mm oraz 22×35 mm. Posiadają one specjalistyczne właściwości. Pierwsza z nich (9×9 mm) – LighSheer ET – zaopatrzona została w specjalny system chłodzący. Druga (22×35 mm) – LighSheer HS – w system podciśnienia Vacum. Te nowatorskie rozwiązania stwarzają w szczególności możliwość skutecznego, a przede wszystkim szybkiego, przeprowadzenia zabiegu depilacji laserowej dowolnych partii ciała Klienta. Mowa tu o miejscach zarówno łatwo, jak i trudno dostępnych.

Te innowacyjne rozwiązania technologiczne sprawiają, że nasi klienci mają możliwość usunięcia swojego owłosienia w sposób bezbolesny, szybki, a przede wszystkim na każdej partii ciała!

Jak przebiega zabieg depilacji laserowej?

W Centrum Medycyny i Estetyki szczególną uwagę przywiązujemy do tego, by nasi Klienci mogli się odprężyć, a także poczuć bezpiecznie w trakcie każdego wykonywanego przez nas zabiegu. W naszych gabinetach stosujemy niezbędne zalecenia, a także najwyższe standardy zabiegowe, a to sprawia, że wszelkie usługi przebiegają bez komplikacji i bardzo sprawnie. W celu przeprowadzenia zabiegu depilacji laserowej LightSheer DESIRE®, wystarczy skontaktować się z nami, określić swoje potrzeby i ustalić termin przeprowadzenia zabiegu!

Wszelkie usługi wykonywane w naszych gabinetach, są przeprowadzane przez doświadczonych, przeszkolonych specjalistów. W trakcie zabiegu LightSheer DESIRE® użyte zostanie światło lasera, celem usunięcia mieszków włosowych. Odbywa się to dzięki przenikającej wgłąb skóry (na głębokość około 2 mm), wiązce energii, a ta następnie pochłaniania jest przez melaninę. Kolejno, zamienia się ona w ciepło, które prowadzi do uszkodzenia macierzy włosa. Proces ten powoduje usunięcie owłosienia, nie wywołując podrażnień na ciele Pacjenta.

Kwestie bezpieczeństwa zabiegu depilacji laserowej LightSheer DESIRE® potwierdzone zostały certyfikatem bezpieczeństwa FDA (Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków), który wydany został przez: Amerykańskie Stowarzyszenie Dermatologów i Chirurgów Estetycznych, a także przez Amerykańską Akademię Chirurgii Kosmetycznej. Jest to dowód na to, że zabieg ten jest bezpieczny, a jego efekty możesz uzyskać w bardzo krótkim czasie!

Dlaczego warto zdecydować się na zabieg depilacji laserowej LightSheer DESIRE®?

Jest to nowatorska metoda na trwałe usunięcia owłosienia na ciele. W Centrum Medycyny i Estetyki w Katowicach używamy urządzenia, które jest certyfikowane, a także zyskało popularność na całym świecie. Zabieg ten przeprowadzany jest bez bólu, podrażnień i dyskomfortu. A jego największą zaletą jest krótki czas wykonywania. Zastosowanie certyfikowanego lasera spowoduje, że zyskasz gładkie ciało, a także wyeliminujesz problem z wrastającymi włoskami, z podrażnieniami skóry i z zapaleniem okołomieszkowym.

Efekt po wykonaniu zabiegu jest długofalowy. Utrzymuje się aż do 12 tygodni! Po tym czasie, możesz dokonać ponownego zabiegu, dla gładkiej skóry! Zastosowanie dwóch głowic powoduje, że możliwe jest dotarcie do każdej partii ciała, zarówno tych mniejszych, jak i większych.

Zabiegi LightSheer DESIRE® są atrakcyjne cenowo i skuteczne, co powoduje duże zainteresowanie wśród naszych Klientów.