Henna pudrowa brwi Nikk Mole – Ostrowiec Świętokrzyski

Ciemne, gęste brwi pięknie nadają charakteru twarzy. Niestety nie każdy z nas rodzi się z mocnymi brwiami o regularnym kształcie. Dla osób, które chcą podkreślić swoje spojrzenie polecamy hennę pudrową brwi Nikk Mole wraz z geometrią i architekturą w Klinice Urody Agnieszki Iwan.

Co wyróżnia Hennę Nikk Mole

Naturalne barwienie brwi henną pozwala na zachowanie przez długi czas wyrazistego koloru. Pokochają ją zwłaszcza wielbiciele ekologicznych rozwiązań, gdyż jest to barwnik roślinny pozyskiwany z liści i pędów lawsonii bezbronnej. To co wyróżnia Hennę Nikk Mole od innych to długość trwania efektu. Barwnik utrzymuje się na skórze około 14 dni, a na włosach nawet do 5 tygodni.

Osoby z rzadkimi brwiami szybko zauważą, że Henna Nikk Mole działa zbawiennie na nie. Składniki henny odżywiają, chronią i stymulują wzrost nowych włosków, dzięki czemu Twoje naturalne brwi są coraz piękniejsze. Nie bez znaczenia jest fakt, że dzięki takiej stylizacji brwi możesz uzyskać najmodniejszy w tym sezonie pudrowy efekt. Szczególnie spodoba się Klientkom, których naturalne brwi są cienkie, jasne, a nawet z prześwitami. Kolejną zaletą zabiegu jest fakt, że barwnik jest hipoalergiczny więc mogą stosować go również Panie w ciąży. Wynika to z tego, że henna pudrowa nie wnika do układu krwionośnego, naturalnie złuszcza się z naskórkiem.

Jak wygląda zabieg henny pudrowej Nikk Mole – Ostrowiec Świętokrzyski

Henna pudrowa Nikk Mole z geometrią i architekturą wykonana w Klinice Urody Agnieszki Iwan to kompleksowy zabieg stylizacji brwi. Pierwszy etap polega na delikatnym oczyszczeniu skóry oraz brwi, następnie złuszcza się naskórek za pomocą odżywczego peelingu. Kolejny krok to wykonanie rysunku brwi z użyciem nitki tak, aby precyzyjnie stworzyć kontur. Kształt brwi oraz kolor henny jest dobierany indywidualnie do typu urody każdego Klienta. Potem następuje nałożenie Brow Pasty Nikk Mole, która ochroni skórę poza konturem przed zafarbowaniem.

Zwieńczeniem procesu jest nałożenie henny Nikk Mole. Warto wybrać zabieg architektury i geometrii brwi henną Nikk Mole w Klinice Urody Agnieszki Iwan, gdyż wtedy masz pewność dokładnego wykonania zabiegu, który utrzymuje się na włoskach nawet do 5 tygodni. Klientkom, które dotychczas używały zwykłej henny, najbardziej podoba się fakt, że teraz zabieg wykonują tylko co miesiąc, aby cieszyć się pięknym wyglądem. Co więcej, dzięki dobroczynnym składnikom zawartym w produktach Nikk Mole, Twoje brwi z każdym kolejnym barwieniem stają się gęstsze i zdrowsze.

Najmodniejsze brwi pudrowe

Postaw na wygodę i atrakcyjny wygląd wybierając hennę pudrową brwi Nikk Mole z geometrią i architekturą. W końcu oprawa Twoich oczu będzie skrojona na miarę do kształtu twarzy i typu urody. Ekologiczne, naturalne kosmetyki są bezpieczne i wspaniale odżywiają, a Ty w końcu nie będziesz musiała co rano powtarzać mozolnego makijażu brwi. Natychmiast po zabiegu henny pudrowej brwi będą modnie podkreślone i mocno odżywione.