IBX – prosty sposób na zregenerowanie paznokci – Kosmetyczka Ostrowiec

Innowacyjny zabieg, który wyznacza nowy kierunek w pielęgnacji paznokci. IBX System, bo to o nim mowa, jest dwuczęściowym produktem, który wzmacnia płytkę paznokcia od wewnątrz, docierając do sedna problemu, a nie tylko skupiając się na widocznej, wierzchniej warstwie. Jego aplikacja nie sprawia najmniejszych problemów, gdyż polega na nałożeniu go tak, jak zwyczajnego lakieru i ogrzania pod lampą, a co za tym idzie, utwardzenia przy pomocy światła UV.

Kto powinien po niego sięgnąć? Został zaprojektowany zwłaszcza z myślą o klientkach salonów kosmetycznych, które często mają wykonywane paznokcie żelowe.

IBX System można z powodzeniem potraktować jako zabieg pod taką stylizację, który stworzy warstwę ochronną na płytce naturalnych paznokci, zmniejszy widoczność, lub całkowicie zlikwiduje charakterystyczne białe plamki na płytce. U pań, które posiadają wyłącznie swoje naturalne paznokcie, przyspieszy ich porost i zadziała wzmacniająco. Przy  pomocy IBX Repair pozbędziemy się uszkodzeń, takich jak:

Takie działanie umożliwi niezbędną podstawę do prawidłowego wzrostu paznokci, gdyż uszkodzone fragmenty ulegną zauważalnemu spłyceniu. Wzmocnienie warstw płytki nastąpi po kilku zabiegach, w efekcie czego paznokcie staną się gładkie, błyszczące, a ich naturalny kolor zostanie dodatkowo wydobyty i podkreślony.

Sukces IBX tkwi w jego kompleksowym działaniu odnoszącym się do wierzchnich warstw płytki i tych znajdujących się głębiej, w które również wnika. Łączy je ze sobą, scala i wzmacnia, regenerując. Dzięki temu zyskamy znakomitą bazę pod żelową stylizację, lub piękniejsze i zdrowsze paznokcie naturalne, które same w sobie będą wspaniałą ozdobą.

Więcej zabiegów na dłonie znajdą Państwo tutaj