Lifting rzęs, botoks rzęs – Ostrowiec Świętokrzyski

Zwykły tusz do rzęs nie podkręci ich w zadowalający sposób. Jednak nie każdy ma rano czas, aby w trakcie makijażu jeszcze stosować zalotkę. Nic tak nie podkreśla spojrzenia jak idealnie podkręcone rzęsy. Jeśli chcesz się codziennie budzić z naturalnie piękną oprawą oczu, skorzystaj z liftingu rzęs w Klinice Urody Agnieszki Iwan, w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Jak wygląda zabieg botoksu rzęs – Ostrowiec Świętokrzyski

Do liftingu rzęs nie są wymagane żadne przygotowania oprócz braku makijażu w okolicach oczu. Zabieg jest bezinwazyjny i bezpieczny. Lifting rzęs jest dedykowany Paniom, jak i Panom, którzy chcieliby uzyskać naturalny efekt wymodelowanych rzęs. Zabieg wykonywany jest na zamkniętych oczach – używając silikonowych wałków nakłada się na włoski preparat, który modeluje rzęsy. Następny krok to koloryzacja barwnikiem żelowym, aby oprawa Twoich oczu pięknie się prezentowała.

To jednak nie koniec zabiegu. Teraz czas na botox, którego rolą jest mocne odżywienie i nawilżenie rzęs. Zawdzięczamy to formule bogatej w minerały i witaminy, które wzmacniają i regenerują włoski. Za trwałość efektu odpowiada ostatni etap zabiegu, czyli laminacja. Podczas niej nakłada się na rzęsy olejek keratynowy, który stanowi fuzję 3 protein: soi, hydrolizowanej keratyny oraz zboża. Dzięki temu rzęsy będą nawilżone i odbudowane. Zabieg liftingu rzęs wykonany w Klinice Urody Agnieszki Iwan to świetna alternatywa dla sztucznego zagęszczania rzęs.

Efekty i dbanie o rzęsy po liftingu

Ogromną zaletą liftingu rzęs w Klinice Urody Agnieszki Iwan jest jego trwałość. Klienci chwalą fakt, że efekty utrzymują się od 4 do nawet 8 tygodni. Zabieg sprawia, że rzęsy są mocno podkręcone, grubsze i ciemniejsze. Dzięki modelowaniu włoski wydają się także dłuższe. Co ważne, laminacja rzęs nie obciąża ich, a wręcz je odżywia i regeneruje. Efekt jest widoczny natychmiast po wykonaniu zabiegu. Aby dłużej cieszyć się pięknie podkreśloną oprawą oczu, warto pamiętać o kilku wskazówkach. Choć będzie Cię bardzo kusić, by dotykać zniewalająco podkręconych rzęs, pamiętaj, aby powstrzymać się od tego przez pierwsze 24 godziny.

Po liftingu rzęs nie należy także ich moczyć przez pierwszą dobę, a więc unikaj basenu i sauny. Przez 48 godzin wstrzymaj się od nakładania jakichkolwiek olejków czy płynów dwufazowych. Jeśli chcesz, aby Twoje rzęsy były jeszcze bardziej spektakularne, to po 24 godzinach możesz pomalować je maskarą. 

Piękne rzęsy bez zalotki

Lifting rzęs w Klinice Urody Agnieszki Iwan to wspaniały sposób na podkreślenie oprawy oczu. Szczególnie spodoba się osobom, które cenią sobie naturalny wygląd. Jeśli chcesz go wzmocnić, możesz rzęsy wytuszować, ale nawet bez użycia maskary oczy będą wyraziste. To rozwiązanie jest idealne dla aktywnych Pań, które spędzają długie godziny na basenie, siłowni i lubią wypoczynek w saunie. W takich miejscach makijaż czy sztuczne rzęsy spisują się gorzej, a oprawa oczu po liftingu rzęs nadal wygląda idealnie. Zabieg podkreśla nie tylko walory estetyczne, ale nawilża i odżywia rzęsy, tak by były naturalnie piękne.