Lipoliza iniekcyjna w Klinice Urody Agnieszka Iwan

 

Wielu z nas bezowocnie walczy z miejscowym nadmiarem tkanki tłuszczowej. Szczególnie trudny obszar do wyszczuplenia to boczki, podbródek czy oponka na udach. Trudno te miejsca wymodelować ćwiczeniami. Często słyszy się od osób szczupłych, że narzekają na tą jedną fałdkę na brzuchu, bryczesy lub wałek tłuszczu pod pachami. Na szczęście w Klinice Urody Agnieszki Iwan znamy skuteczną terapię redukującą tkankę tłuszczową.

Redukcja tkanki tłuszczowej – Ostrowiec Świętokrzyski

Lipoliza iniekcyjna jest dedykowana wszystkim osobom, które borykają się z miejscową tkanką tłuszczową np. po ciąży, podwójnym podbródkiem czy tzw. chomikami. Nowoczesny zabieg pozwala na wymodelowanie sylwetki oraz wybranych obszarów twarzy. W przeciwieństwie do chirurgicznego odsysania tłuszczu, czyli liposukcji jest bezpieczny i nieinwazyjny. Radzi sobie nawet z tak trudnymi miejscami jak tłuszcz z okolic pach, kolan czy karku.

Zabieg lipolizy iniekcyjnej w Klinice Urody Agnieszki Iwan, w Ostrowcu Świętokrzyskim polega na miejscowym ostrzyknięciu substancjami mającymi na celu rozpuszczenie komórek tłuszczowych. Dzieje się to poprzez wywołanie kontrolowanego stanu zapalnego – w konsekwencji komórki pękają i uwalniające się z nich tłuszcze ulegają rozpadowi i są wydalane z organizmu. Zabieg w zależności od obszaru trwa około 30 minut. Po lipolizie miejsca ukłucia są delikatnie zaczerwienione i może pojawić się lekka tkliwość, natomiast nie ma żadnych przeciwwskazań, aby wrócić do codziennej aktywności. W przypadku liposukcji mielibyśmy znacznie dłuższy czas rekonwalescencji. 

Efekty lipolizy– Ostrowiec Świętokrzyski

Lipoliza iniekcyjna wykonana w Klinice Urody Agnieszki Iwan pozwala na redukcję tkanki tłuszczowej w obszarach, w których trudno o wysmuklenie innymi metodami. Chomiki, podwójny podbródek, a nawet tłuszcz odkładający się w workach pod oczami optycznie sprawiają, że twarz wydaje się nieco starsza  i zmęczona – po serii zabiegów rezultat jest olśniewający, a buzia ma piękny, świeży wygląd. Podobnie jest z trudnymi do wymodelowania miejscami jak wnętrze ud, fałdki brzuszne czy boczki.

Wiele klientów zauważa sporą utratę centymetrów w obwodach – nawet do 10 cm. Często rezultaty widoczne są już po pierwszym zabiegu, natomiast rekomendujemy serie 3 – 6 zabiegów w cyklu co 4 tygodnie, aby uzyskać spektakularny efekt. Lipoliza iniekcyjna wzmocniona o aktywny tryb życia i zdrową dietę potrafi wymodelować oraz wysmuklić sylwetkę niczym liposukcja – ale w bezpieczny, nieinwazyjny sposób. Rezultaty, którymi się cieszymy, są trwałe i nie ryzykujemy powrotu centymetrów z nawiązką, jak to bywa przy efekcie jo-jo.  

Lipoliza iniekcyjna twarzy, policzków, podbródka, brody uda, kolana i innych części ciała – Skuteczny zabieg wyszczuplający

Zadbaj o swój piękny wygląd i życie bez kompleksów z zabiegami modelującymi w Klinice Urody Agnieszki Iwan w Ostrowcu Świętokrzyskim. Fachowa opieka specjalistów i zaawansowana technologia zadba o najlepsze rezultaty. Życie bez boczków czy podwójnego podbródka jest w zasięgu ręki. Wystarczy kilka zabiegów lipolizy iniekcyjnej, aby zbędna tkanka tłuszczowa odeszła w zapomnienie.

Więcej informacji: