Makijaż permanentny brwi – Ostrowiec Świętokrzyski

Wyobraź sobie jakie to byłoby uczucie budzić się już z gotowym makijażem na twarzy. Wstać, szybko wskoczyć pod prysznic, a potem już tylko krem nawilżający i dla podkreślenia oczu parę delikatnych pociągnięć maskarą. Resztę kroków w makijażu można pominąć, bo brwi już masz perfekcyjne. Dzięki makijażowi permanentnemu brwi Long Time Liner wszystko to jest możliwe do uzyskania w Klinice Urody Agnieszki Iwan, w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Przygotuj się na piękne brwi

Zabieg warto zaplanować z wyprzedzeniem, tak aby się do niego odpowiednio przygotować. Przed wykonaniem makijażu permanentnego brwi Long Time Liner Linergistka w Klinice Urody Agnieszki Iwan poinformuje Cię o kilku ważnych zaleceniach. Miesiąc przed datą wykonania makijażu permanentnego zrezygnuj z peelingów oraz zabiegów z zakresu medycyny estetycznej na twarzy. Na dwa tygodnie przed planowanym zabiegiem nie reguluj brwi oraz nie koloryzuj ich henną. Widok Twoich naturalnych brwi pozwoli kosmetologowi ocenić jaki kształt będzie odpowiedni do Twojej twarzy. 24 godziny przed wizytą w klinice Urody Agnieszki Iwan nie należy przyjmować aspiryny ani spożywać alkoholu. 

Brwi permanentne ombre

Makijaż permanentny brwi Long Time Liner umożliwia skorygowanie linii łuku brwiowego oraz wizualne zagęszczenie brwi. Zabieg wykonany metodą cieniowania pozwala na uzyskanie delikatnego przechodzenia koloru. Jest to jeden z bardziej naturalnych efektów jaki można uzyskać wybierając makijaż permanentny. Brwi nie są sztucznie jednolite, a przechodzenie barw prezentuje się elegancko i atrakcyjnie.

Taki efekt zawdzięczamy mikropigmentacji oraz użyciu kilku zbliżonych do siebie odcieni, aby uzyskać trójwymiarowość makijażu. Linergistka zanim zacznie wprowadzać barwnik wytyczy nowy kształt brwi. Po jego zaakceptowaniu oraz wybraniu odpowiedniego koloru pigmentu można rozpocząć zabieg. Wiele Pań boi się przystąpić do zabiegu ze względu na ból – nie należy się tego obawiać, gdyż skóra podczas zabiegu jest znieczulona. 

Efekt i pielęgnacja po makijażu permanentnym brwi Long Time Liner

Podobnie jak w przypadku tatuażu, po zabiegu makijażu permanentnego brwi Long Time Liner należy odpowiednio zadbać o skórę. Przez pierwszy tydzień skóra brwi będzie się wygajać i złuszczać. Początkowo barwnik będzie miał nieco ciemniejszy kolor, jednak po pełnym wygojeniu się brwi osiągnie swój finalny odcień. Przez miesiąc od wykonania makijażu permanentnego należy szczególnie pielęgnować obszar brwi. Nie można dopuścić do ich przesuszenia. W okresie pierwszych 14 dni należy zrezygnować z basenu, solarium oraz aktywności fizycznych. 

To kluczowy etap, który ma ogromny wpływ na efekt końcowy. Zabieg wykonania makijażu permanentnego brwi jest podzielony na dwa etapy: pierwszy, podczas którego wykonuje się pełen obrys i cieniowanie, oraz drugi – uzupełniający, który wykonuje się po 2 do 3 miesięcy. Efekt makijażu permanentnego brwi Long Time Liner utrzymuje się do 2 lat. 

Makijaż permanentny – Ostrowiec Świętokrzyski

Zadbaj o świetne samopoczucie nie tracąc już ani minuty dłużej na domową stylizację brwi. Postaw na makijaż permanentny brwi Long Time Liner w Klinice Urody Agnieszki Iwan. Piękna oprawa oczu, z którą obudzisz się każdego dnia to niezwykła wygoda i oszczędność czasu.