Makijaż permanentny – Ostrowiec Świętokrzyski

Czy Twoje umiejętności w dziedzinie makijażu nie są dla Ciebie zadowalające? Czy uważasz się perfekcjonistkę i źle czujesz się bez makijażu? A może najzwyczajniej w świecie brakuje Ci czasu, aby na co dzień wykonywać makijaż rodem z salonu kosmetycznego? Jeśli na choć jedno z powyższych pytań możesz udzielić twierdzącej odpowiedzi, to znaczy, że makijaż permanentny wykonywany w naszej Klinice w Ostrowcu to rozwiązanie idealne dla Ciebie!

Dzięki metodzie mikropigmentacji, w naszym salonie maskujemy i korygujemy wszelkie niedoskonałości skóry, z którymi zmagają się nasze klientki. Makijaż permanentny w klinice urody Agnieszka Iwan to sposób na zadbanie o siebie w miłej, komfortowej atmosferze, która rozluźnia i relaksuje. Dzięki takiemu zabiegowi można wydobyć ukryte piękno, które drzemie w każdej z nas!

Dlaczego makijaż permanentny cieszy się taką renomą? Przede wszystkim: jest to spora oszczędność czasu i pieniędzy, a przy okazji niesamowicie wygodny sposób na zadbanie o własny wygląd. Metoda mikropigmentacji stosowana w naszym salonie, to metoda całkowicie bezpieczna, trwała i znakomicie spisująca się w nawet najtrudniejszych warunkach. Co więcej, cudownie działa ona na nasze samopoczucie i samoocenę.

Niemniej jednak, aby makijaż permanentny spełniał powyższe warunki, powinien on być wykonywany przed osoby doświadczone i posiadające niezbędną wiedzę, w miejscu, w którym dostępny jest specjalistyczny, nowoczesny sprzęt i pigmenty najlepszej jakości.

Efekty tej metody są bardzo zadowalające i niesamowicie trwałe. Rezultaty utrzymują się bowiem od roku nawet do kilku lat. Czas ten zależy od rodzaju i kondycji naszej skóry oraz oczywiście od partii skóry, na której wykonywany był zabieg. I to właśnie ze względu na jego długotrwałe efekty tak ważnym jest, aby był on przeprowadzany bezpiecznie i przed doświadczone osoby.

Makijaż permanentny – przebieg zabiegu

Makijaż permanentny to synonim jakości. W naszej Klinice Urody wprowadzamy w naskórek pigmenty za pomocą specjalistycznego sprzętu w bezpiecznych, sterylnych warunkach. Wprowadzanie pigmentów nie dociera do skóry właściwej.

To, jak trwały okaże się zabieg makijażu permanentnego zależy oczywiście od wielu uwarunkowań. Są to między innymi: rodzaj naszej skóry i jej kondycja, to czy często ją opalamy, lub jakie leki przyjmujemy. Czynniki te są przyczyną, dla której u jednych kobiet efekty zabiegu utrzymują się około trzech lat, a u innych jedynie kilka miesięcy.

Jakie są przeciwwskazania do wykonywania zabiegu makijażu permanentnego?

Istnieją sytuacje, w których zabieg niesie za sobą ryzyko dla klientki. Są to między innymi: ciąża i okres laktacji, choroby skóry: takie jak łuszczyca, bielactwo, ale i zwykłe poparzenia słoneczne. Również cukrzyca lub choroba nowotworowa jest przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu. Makijaż permanentny nie jest też dobrym rozwiązaniem dla osób cierpiących na różne infekcje wirusowe, bakteryjne bądź grzybicze nie tylko skóry, ale i całego organizmu.

Uczulenie na pigmenty również wyklucza wykonanie zabiegu. Jeśli klientka cierpi na epilepsję, przyjmuje leki przeciwzakrzepowe, przeciwzapalne, antydepresyjne, sterydowe, retinoidy lub antybiotyki – nie wolno jej poddawać się mikropigmentacji. Nawet stosowanie odżywki do rzęs wyklucza wykonanie zabiegu pigmentacji kreski.

Zabiegi makijażu permanentnego wykonywane w Klinice Urody – Agnieszka Iwan

Makijaż permanentny brwi

Rzadko która kobieta może się pochwalić idealnymi łukami brwiowymi. Najczęściej nasze brwi są nierówne, włoski często są powycierane na końcach, lub rosną nie tam, gdzie sobie tego życzymy. Generalnie: brwi rzadko kiedy tworzą ładną, pełną ramę. Wiele kobiet codziennie poprawia swoje łuki brwiowe kredką do oczu, lub eksperymentuje z henną, co jest jednak męczące i często nie zapewnia zadowalającego rezultatu.

Efekt brwi idealnych osiągnąć możemy za pomocą mikrobladingu, czyli metody pojedynczych włosków lub dzięki technice ombre – czyli metodzie pudrowego cienia. Zabiegi te pozwalają na uzyskanie naturalnego efektu gęstych, symetrycznych łuków brwiowych.

Makijaż permanentny oczu

Jeśli codziennie rysujesz na oku kreski, albo nie umiesz ich wykonać mimo szczerych chęci, makijaż permanentny oka to rozwiązanie dla Ciebie. Jeśli nie lubisz się codziennie malować, a zależy Ci na zagęszczeniu linii rzęs – Tobie również pomoże mikropigmentacja powieki! Wyobraź sobie moment, w którym budzisz się rano, idziesz popływać lub leżysz na plaży, a Twoje oczy są stale pięknie podkreślone perfekcyjnie wykonaną kreską!

Makijaż permanentny ust

Ile razy każda z nas denerwuje się poprawiając makijaż ust dziesiąty raz tego samego dnia. Szminki, błyszczyki i konturówki zjadamy codziennie w masowych ilościach, co na pewno nie służy naszemu zdrowiu, Tymczasem nasze usta mogą każdego dnia być piękne, uwodzicielskie i wyraziste bez konieczności ciągłych poprawek makijażu!

Makijaż permanentny w mig rozwiąże taki problem, a do tego pomoże znieść asymetrię ust, skorygować proporcje warg lub dodać ustom uwodzicielskiego, czerwonego odcienia. Taki zabieg odmładza, dodaje pewności siebie i zmieni wyraz całej twarzy!

Zapraszamy do skorzystania z zabiegów w naszej Klinice Urody – Agnieszka Iwan w Ostrowcu Świętokrzyskim