Mezoterapia mikroigłowa M.PEN dostępna w Klinice Urody Agnieszka Iwan – Ostrowiec Świętokrzyski

Dużą popularnością w ostatnim czasie wśród zabiegów poprawiających wygląd i kondycje skóry, a jednocześnie charakteryzującym się wysoka skutecznością jest mezoterapia mikroigłowa. Jest to zabieg polegający na utworzeniu w skórze mikro kanalików poprzez specjalnie opracowaną technikę mikro wkłuć.

Poprzez zastosowanie tej innowacyjnej metody substancje aktywne użyte podczas zabiegu docierają w głąb skóry praktycznie natychmiastowo, ze względu na brak bariery skórnej. Zabieg mezoterapii igłowej cechuje wysoka skuteczność oraz fakt, że uzyskany efekt jest długoterminowy w przeciwności do zabiegów, które stosuje się tylko bezpośrednio na powierzchni skóry.

Mezoterapia mikroigłowa M.PEN – efekty

Zabieg mezoterapii igłowej skutkuje zdecydowaną i poprawa elastyczności skóry, jej widocznym zagęszczeniem oraz poprawą mikro krążenia. Stosują ten zabieg możemy być pewne, że nasza skóra nabierze ładniejszego, wyrównanego kolorytu, przebarwienia zostaną skorygowane, a nasze zmarszczki w wysokiej mierze spłycone. Mezoterapia świetnie sprawdzi się także jako narzędzie do likwidacji uciążliwej skórki pomarańczowej czy też regeneracji zwiotczałej skóry problematycznych  okolic ramion czy brzucha.

Klinika Agnieszka Iwan pracuje na nowoczesnych urządzeniach renomowanej hiszpańskiej marki Mesoestetic. Głównymi cechami naszych urządzeń jest przede wszystkim bezpieczeństwo, na które kładziemy niezwykle wysoki nacisk oraz niebywała skuteczność, co razem daje zadowolenie i zaufanie naszych klientów. Wykonywane przez naszą klinikę zabiegi mezoterapii mikroigłowej mogą być zarówno uzupełnieniem zabiegu mezoterapii igłowej, jak również odrębnym, niezależnym zabiegiem. w celu uzyskania trwałych i satysfakcjonujących efektów zalecamy stosowanie zabiegów w seriach od 3 do 6 zabiegów w odstępie 3 tygodni.

Dla nadania trwałości uzyskanych efektów i pełnej satysfakcji polecamy stosować zabiegi przypominające w odstępie od 4 do nie więcej jak 6 miesięcy.