Mezoterapia skóry głowy – Peptydowa terapia włosów DR CYJ

Piękna, bujna fryzura jest oznaką witalności i dobrego zdrowia. Gęste włosy dodają uroku każdemu bez względu na płeć czy wiek. Niestety, ale zła dieta, stres lub niewłaściwa koloryzacja i stylizacja może doprowadzić do wypadania włosów. W Klinice Urody Agnieszki Iwan, w Ostrowcu Świętokrzyskim pomożemy Ci poradzić sobie z łysieniem androgenowym oraz utratą włosów spowodowanym niezdrowym i stresującym stylem życia.

Peptydowa terapia włosów DR CYJ – Ostrowiec Świętokrzyski

Innowacyjna terapia zwalczająca łysienie, której opracowanie trwało aż 10 lat to rewolucja w leczeniu wypadania włosów. Swoją skuteczność zawdzięcza niezwykłej technologii 7 peptydów oraz kwasu hialuronowego. Skrupulatnie stworzona formuła pobudza komórki włosowe do rozrostu, dbając przy tym o skórę głowy, gdyż w dużej mierze jej kondycja ma wpływ na stan naszej fryzury. Kwas hialuronowy pozwala na łatwe wprowadzenie substancji aktywnych i ich skuteczne działanie.

Kluczem jest idealnie dobrana dawka peptydów, które precyzyjnie działają w miejscu, gdzie istnieją problemy. Formuła, naśladując naturalne substancje, mobilizuje komórki odpowiedzialne za porost włosów. Środek jest podawany w Klinice Urody Agnieszki  Iwan, w Ostrowcu Świętokrzyskim za pośrednictwem serii delikatnych wkłuć w postaci mezoterapii. Skóra głowy oraz mieszki włosowe są pobudzone i odpowiednio dokrwione.

Już po pierwszym zabiegu widzimy działanie terapii. Zahamowane zostaje wypadanie włosów, a z każdym kolejnym zabiegiem następuje pobudzenie krążenia oraz rewitalizacja mieszków włosowych. W efekcie włosy szybciej odrastają i są znacznie grubsze oraz gęstsze. Zaleca się serie 4 zabiegów co dwa tygodnie, aby uzyskać spektakularne rezultaty. 

Źródło: https://www.drcyj.pl/

Dla kogo mezoterapia skóry głowy ?

Mezoterapię skóry głowy – DR CYJ zaleca się zarówno mężczyznom, jak i kobietom. Terapia peptydowa to skuteczna metoda niechirurgiczna w walce ze skutkami łysienia androgenowego, a także problemów z gęstością włosów po koloryzacji i zabiegach stylizacyjnych. Mezoterapię skóry głowy – DR CYJ polecamy także osobom po przeszczepie włosów, znacznie wzmocni skalp i pobudzi mieszki włosowe. Zabieg w Klinice Urody Agnieszki Iwan trwa około 30 minut i nie wymaga użycia znieczulenia. Należy pamiętać, aby przed zabiegiem umyć skórę głowy, natomiast po nim nie należy już zamaczać włosów tego dnia, niewskazane jest także używanie sauny. 

Co ważne, terapia nie będzie kolidować z Twoimi codziennymi obowiązkami. Od razu po zabiegu można wrócić do aktywności, ze względu na brak skutków ubocznych nie musisz brać urlopu na czas rekonwalescencji. Dołącz do grupy zadowolonych klientów i ciesz się z pięknych, gęstych włosów.

Peptydowa terapia włosów w walce z łysieniem – Ostrowiec Świętokrzyski

Uwarunkowania genetyczne czy stres nie muszą przesądzać o łysinie. Zawalcz o bujną fryzurę pod okiem specjalistów w Klinice Urody Agnieszki Iwan. Rewolucyjna metoda leczenia wypadania włosów peptydową terapią DR CYJ pozwoli nie tylko zahamować łysienie, ale także pobudzi do działania komórki odpowiedzialne za porost włosów. Tylko dwa miesiące dzielą Cię od rewelacyjnych rezultatów. 

Więcej informacji: