Powiększanie ust kwasem hialuronowym – Ostrowiec Świętokrzyski

Wszelkiego rodzaju zabiegi, do których stosuje się kwas hialuronowy mają na celu wprowadzenie większej estetki i poprawienia wyglądu ust. Dodatkowym plusem jest możliwość modelowania ust, za pomocą kwasu, a do tego usta będą odpowiednio nawilżone, dzięki czemu uzyska się satysfakcjonujący efekt.

Wskazań lekarskich przed planowanym zabiegiem nie ma, może jedynie jedno zakaz spożywania alkoholu. Należy pamiętać, że każdy organizm jest inny, dlatego też wskazana jest indywidualna konsultacja z lekarzem, który będzie mógł wykluczyć przeciwwskazania do zabiegu.

Powiększanie ust kwasem hialuronowym – przeciwskazania:

Zabieg powinien być wykonany przez doświadczony i odpowiednio przygotowany personel medyczny, dzięki czemu zabieg jest całkowicie bezpieczny, a co za tym idzie pacjent nie będzie obawiał się o swoje zdrowie.

Po przeprowadzonej konsultacji lekarskiej, podaje się znieczulenie i w ciągu 30 minut przeprowadza się zabieg. Zabieg nie jest ani skomplikowany, a tym bardziej nie jest dokuczliwy dla pacjentki. Odczucie bólu u każdego pacjenta jest inne i zależy od nastawienia psychicznego oraz od odporności na ból.

powiększanie ust ostrowiec świętokrzyski

Powiększanie ust kwasem hialuronowym – Ostrowiec

Kwas hialuronowy jest bardzo często wybierany właśnie ze względu na odczuwanie mniejszego bólu, ponieważ bardzo często stosuje się dodatkowo lidokainę – środek znieczulający. U osób mających zaniżony próg bólowy można zastosować dodatkowo chłodzenie zimnem, które również ma swoje działanie znieczulające.

Jeżeli osoba decyduje się na zabieg powiększania ust powinna w pierwszej kolejności poszukać bardzo dobrego specjalistę, który będzie miał stosowne przygotowanie do tego rodzaju zabiegów oraz wieloletnie doświadczenie zawodowe. Najlepszym rozwiązaniem jest znalezienie lekarza, który specjalizuje się w tego typu zabiegach, dzięki czemu efekt zabiegu będzie bardziej zadowalający, a do tego cały zabieg pójdzie znacznie szybciej i sprawniej.

Powiększanie ust kwasem – po zabiegu

Każda z osób decydujących się na zabieg powiększania ust jest ciekawa jak będzie wygląda już po zabiegu, niestety na dzień dzisiejszy nie ma możliwości sprawdzenia swojego wyglądu po zabiegu. Można powiedzieć, że zabieg kwasem hialuronowym jest wykonywany w ciemno, dlatego należy się liczyć z tym, że nie zawsze będzie się zadowolonym z efektu końcowego i należy bardzo mocno zastanowić się nad wykonaniem tego zabiegu, żeby później nie żałować i nie czuć rozczarowania, z powstałego efektu.

Kolejnym krokiem przed wykonaniem zabiegu jest sprawdzenie jakich środków używa dany specjalista w trakcie wykonywania zabiegu z kwasem hialuronowym. Najważniejsze alby lekarz zajmujący się medycyną estetyczną, używał w swoim gabinecie dobrych jakościowo preparatów, dzięki którym przeprowadzone zabiegi będą dużą lepsze a pacjenci zadowoleni z efektu końcowego.