Pokaż menu boczne

Rytuały SPA Thalgo

Piasek Polinezji

Ten polinezyjski rytuał zaprasza w zmysłową podróż po Wyspach Polinezji. Cztery przystanki na wyspach: Tahaa, Manihi, Bora Bora i Raiatea przeniosą Cię do egzotycznej krainy relaksu. Każda z wysp to kolejny etap głęboko relaksującego i odżywczego zabiegu. Preparaty wykorzystywane podczas rytuału Polinezja zawierają znane od wieków substancje pielęgnacyjne, tradycyjnie stosowane na Wyspach Polinezyjskich.

Wskazania:
Osoby zestresowane, zmęczone, brak witalności, skóra potrzebująca odżywienia i regeneracji.

Efekty zabiegu:
Zbawienny wpływ dla zmęczonego, zestresowanego ciała i umysłu współczesnego, zapracowanego człowieka, likwidacja wszelkich napięć, neutralizacja złej energii, przywrócenie dobrego samopoczucia i równowagi w całym organizmie.


Arktyczna podróż

Rytuał inspirowany potęgą 5 oceanów. Zapewnia wspaniałe doznania sensoryczne dzięki połączeniu uczucia ciepła i chłodu dla osiągnięcia głębokiego odprężenia i relaksu. Wyrusz w podróż, aby odkryć cuda natury północnego bieguna ziemi: krajobrazy malowane nieskazitelnie białym lodem, zmysłowe gorące źródła i niesamowite życie morskie. Ciesz się starożytnym rytuałem skandynawskimi, w których ciepło i orzeźwiające zimno naprzemiennie uspokajają ciało i niwelują napięcia oraz stres.

Wskazania:
Osoby zestresowane, zmęczone, brak witalności, napięcia mięśniowe, skóra potrzebująca nawilżenia, odżywienia i regeneracji.

Efekty zabiegu:
Nawilżenie i odżywienie skóry, pobudzenie sił witalnych, likwidacja wszelkich napięć, przywrócenie dobrego samopoczucia i harmonii w całym organizmie.


Perfect Body

Intensywny zabieg modelująco – antycellulitowy, który skutecznie walczy z cellulitem i niedoskonałościami sylwetki. Zwiększa elastyczność i jędrność skóry. W preparatach, użytych do zabiegu, wykorzystano dwie nowoczesne technologie, które celnie trafiają w samo serce problemu. Technologia Oxy Active pomaga przywrócić prawidłowe dotlenienie tkankom, aby zahamować proces tworzenia się cellulitu. Technologia Sculpt Active skutecznie zwiększa napięcie we wszystkich warstwach skóry, działa w trzech kierunkach na jędrność skóry – zwiększa jej elastyczność i gęstość oraz tonizuje. Zabieg modeluje sylwetkę i redukuje cellulit.

Wskazania:
Cellulit, nadmiar tkanki tłuszczowej, skóra wymagająca ujędrnienia i wygładzenia.

Efekty zabiegu:
Zmniejszenie widoczności cellulitu, stymulacja lipolizy, likwidacja uporczywych złogów tkanki tłuszczowej, poprawa mikrokrążenia, dotlenienia i odżywienia skóry, zwiększenie jędrności i elastyczności wszystkich warstw skóry.