Pokaż menu boczne

Stymulatory tkankowe

Stymulatory tkankowe to wykorzystywane w medycynie przeciwstarzeniowej preparaty służące do odbudowy struktury skóry, dzięki stymulacji komórek skóry – kolagenu i elastyny. Stymulatory nie są wypełniaczami i nie powiększają objętości tkanek, dają bardzo naturalne efekty poprawy jędrności, gęstości oraz jakości skóry.  Ich celem jest przywrócenie utraconych przez lata parametrów skóry.

Wskazanie do zabiegu:

  • Zmarszczki
  • Utrata jędrności i gęstości
  • Skóra pozbawiona blasku, sucha i zmęczona
  • Zburzony owal twarzy „chomiki”

PROFILO

Popularnie nazywany molekułą młodości. Silny stymulator tkankowy, podawany w konkretnych punktach na twarzy, gdzie obserwuje się ubytek tkanki. Dzięki specjalnemu podaniu preparatu tworzy się tzw. siatka z kwasu hialuronowego, przywracając prawidłowy owal i proporcje twarzy. Poprawia się struktura, jędrność i gęstość skóry.

SUNEKOS

To opatentowane połączenie wyselekcjonowanych pod względem jakościowym i ilościowym sześciu aminokwasów z nieusieciowanym kwasem hialuronowym. Tak skonfigurowana kompozycja substancji czynnych pozwala nie tylko aktywować fibroblasty do syntezy nowego kolagenu, ale również wspomaga regenerację macierzy pozakomórkowej. W wyniku takiego działania tworzą się nowe włókna białkowe skóry, takie jak: kolagen typu I, III i najtrudniejszy do odtworzenia kolagen typu IV oraz elastyna.

W gamie SUNEKOS dysponujemy dwoma produktami, które pozwalają na dopasowanie terapii do indywidualnych potrzeb pacjenta -SUNEKOS 200 oraz SUNEKOS 1200.

LINERASE

Atelokolagen LINERASE (kolagen typu I) jest innowacyjną terapią z zakresu medycyny przeciwstarzeniowej, która regeneruje i odbudowuje skórę, a tym samym przywraca jej utraconą sprężystość, jędrność i naturalny blask. LINERASE dzięki swojej bioaktywności intensywnie i wysoce skutecznie stymuluje produkcję nowych fibroblastów i włókien kolagenowych, które przyczyniają się do poprawy kondycji skóry, a tym samym młodszego wyglądu.

NUKLEOFIL

To preparat do głębokiej odnowy i bioresktukturyzacji skóry opierającej się na liftingu, działaniu antyoksydacyjnemu oraz intensywnym nawilżeniu głębokich warstw skóry.

Składnikami aktywnymi w produkcie są polinukleotydy.