Wypełnianie, usuwanie zmarszczek – Ostrowiec Świętokrzyski

Większości osób gabinety medycyny estetycznej kojarzą się z miejscem, gdzie przychodzą głównie kobiety. Nie jest to jednak prawdą, ponieważ coraz częściej z usług tego typu gabinetów korzystają również mężczyźni, którzy pomimo wieku nadal chcą wyglądać atrakcyjnie i młodo. W dzisiejszych czasach medycyna estetyczna oferuje ogromne możliwości i w przeciwieństwie do chirurgii plastycznej jest o wiele mniej inwazyjna, dlatego warto zapoznać się z usługami, które proponuje.

Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym – Ostrowiec

Najczęściej do gabinetów medycyny estetycznej przychodzą osoby, które chciałyby zlikwidować zmarszczki za pomocą wstrzyknięcia kwasu hialuronowego lub toksyny botulinowej, potocznie zwanej botoksem, dlatego ceny tych zabiegów zaczynają się już od kilkuset złotych. Jest to zabieg szybki i na ogół bezbolesny, dlatego jest doskonałą alternatywą dla chirurgii plastycznej, a przynosi równie zadowalające efekty.

Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym - Ostrowiec

Należy jedynie pamiętać, że tego typu zabieg trzeba powtarzać co kilka miesięcy w celu utrzymania efektu gładkiej, jędrnej i młodo wyglądającej skóry. W przeciwnym razie skóra powróci do stanu sprzed zabiegu, a zmarszczki pojawią się ponownie. W tym przypadku najważniejsza jest regularność, która zapewni długotrwały efekt.

Usuwanie zmarszczek kwasem na twarzy – Klinika Urody – Ostrowiec Świętokrzyski

W przypadku usuwania zmarszczek, najbardziej popularną częścią ciała jest twarz. Pacjenci zazwyczaj chcą wygładzić czoło, okolice oczu i ust. Jednak zabieg ten może być również przeprowadzony na szyi, dekolcie, czy biuście, dlatego jest to zabieg dla każdego, nie tylko dla kobiet. Każdy poprzedzony jest szczegółową konsultacją z lekarzem, który pomaga w wyborze najlepszej metody oraz udziela wszystkich niezbędnych informacji.