Zabiegi liftingujące, Modeling skóry BLOOMEA – Ostrowiec Świętokrzyski

Młoda, jędrna cera niestety z czasem przemija. Składa się na to wiele czynników, takich jak: uwarunkowania genetyczne, styl życia, stres, przebyte choroby oraz proces starzenia. Coraz więcej osób kieruje się na inwazyjne operacje chirurgii plastycznej, ale czy wiesz, że możesz odmłodzić swoją skórę bez skalpela? W Klinice Urody Agnieszki Iwan w Ostrowcu Świętokrzyskim wykwalifikowany kosmetolog może zaproponować Ci innowacyjny zabieg liftingujący BLOOMEA.

Jak działa modeling skóry BLOOMEA

Zabieg dzieli się na trzy uzupełniające się etapy, inaczej zwane TRIO M.M.L. Pierwszy z nich to makroeksfoliacja. Polega ona na dogłębnym złuszczeniu naskórka całego obszaru, który jest poddawany zabiegowi. Różne rodzaje głowic, pokryte wyciągiem z liści agawy, używane podczas makroeksfoliacji zapewniają idealnie dopasowany do potrzeb skóry efekt peelingu.

Następny krok to mikrowibracja. Oscylacyjne drgania wysokiej częstotliwości stymulują skórę, dzięki czemu otwierają się jej pory, pozwalając, aby preparat ze składnikami aktywnymi, takimi jak kolagen czy kwas hialuronowy, wchłaniał się głęboko w tkanki, aż do poziomu skóry właściwej. Ostatnim etapem zabiegu BLOOMEA jest luminoterapia. Podczas wprowadzania koktajlu pielęgnacyjnego emitowana jest wiązka lasera, która pobudza wiązania kolagenowe oraz stymuluje namnażanie elastyny i fibroblastów. W efekcie nasza skóra jest intensywnie pobudzona do regeneracji. 

Efekty liftingu bez skalpela

Dzięki zastosowaniu kilku metod pielęgnacyjnych zabieg modelowania skóry BLOOMEA zaleca się dla każdej skóry, można go wykonywać przez cały rok. Urządzenie używane podczas modelingu skóry łączy w sobie kilka procesów: mocne chemiczno – mechaniczne złuszczenie martwego naskórka oraz luminoterapie. Niezwykłe efekty docenią szczególnie osoby, które walczą ze zmarszczkami czy utratą jędrności skóry.

Zabieg wykonany na twarzy, pomaga ją wymodelować, poprawia jej owal, intensywnie nawilża skórę i spłyca zmarszczki. Co więcej, modeling skóry BLOOMEA w Klinice Urody Agnieszki Iwan w Ostrowcu Świętokrzyskim, wykonuje się nie tylko na twarzy, ale także na szyi, dekolcie, dłoniach i ciele. Jest to świetne narzędzie w walce z rozstępami, przebarwieniami i bliznami. Doskonale radzi sobie z plamami Lentigo czy przebarwieniami posłonecznymi. Skóra po zabiegu BLOOMEA jest wyraźnie napięta, nawilżona i jędrna. Dla najlepszych efektów zalecana jest seria 5 do 10 zabiegów w częstotliwości co 2 – 3 tygodnie. 

Nowoczesne zabiegi liftingujące – Ostrowiec Świętokrzyski

Bez względu na to czy chcesz się pozbyć zmarszczek, czy blizn – zabieg modelingu skóry BLOOMEA wykonany w Klinice Urody Agnieszki Iwan to innowacyjny sposób na walkę
o piękną cerę. Nie bez powodu jego efekty są porównywalne do liftingu, z tą różnicą jednak, że jest absolutnie bezinwazyjny. Modeling skóry BLOOMEA jest także całkowicie bezbolesny. Można wykonywać go na każdym typie skóry – w tym naczyniowej i wrażliwej. Innowacyjne zastosowanie metody trzech etapów: makroeksfoliacji, mikrowibracji i luminoterapii oraz wykorzystanie specjalnego koktajlu ze składnikami aktywnymi, pozwala na głęboko odnowę skóry.